Temat:  DOBRY JEZUS ŻYJE Z NAMI, WE WSPÓLNOCIE GO SPOTKAMY.

1. Modlitwa: ,,Ojcze nasz”.
  2. Kochane dzieci serdecznie witam Was i waszych rodziców. Pomimo trudności, jakie przeżywamy, cieszymy się , że Pan Jezus zmartwychwstał, pokonał szatana i otworzył nam bramy do nieba. Pan Jezus wstąpił do nieba, ale jest też z nami.

3.Spotykamy się z Panem Jezusem                                                                              Pana Jezusa możemy spotkać w kościele, na modlitwie, a także wśród ludzi. Otwórz podręcznik z ćwiczeniami na stronie 84. Oglądnij obrazek. Zobacz kto na nim jest. Dorysuj siebie wśród dzieci i dokończ kolorować obrazek.

1. Zapamiętaj: Pan Jezus jest z nami, kiedy gromadzimy się i dobrze bawimy się razem w jego imię.
  2. Wykonaj zadanie w podręczniku na stronie 85. Pokoloruj wyraz: Alleluja (oznacza on: Chwalmy Pana) i połącz kropki w pozostałych wyrazach. Przeczytaj je.

Kochane dzieci ! Serdecznie pozdrawiam Was i waszych rodziców. Przeżywamy Tydzień Miłosierdzia, dlatego pamiętajcie o dobrych uczynkach. Nie zapominajcie o codziennej modlitwie rano i wieczorem i uczestniczeniu w niedzielnej Mszy św.  Módlmy się o pokonanie wirusa.