Temat: DROGA DO EMAUS-ODKRYWCZA PODRÓŻ.

1. Modlitwa: „ Ojcze nasz…”
  2. Trwamy w okresie wielkanocnym. Cieszymy się że, Jezus zmartwychwstał i jest z nami. Dzisiaj porozmawiamy o uczniach, którzy po śmierci Jezusa odeszli z Jerozolimy zawiedzeni i rozczarowani, tym co stało się z Jezusem.
  3. Otwórz ćwiczenia na str.100 i wykonaj ćw.1 .
  4. Otwórz podręcznik na str. 114 i uważnie przeczytaj fragment Ewangelii. Następnie odpowiedz na pytanie: Dzięki czemu uczniowie poznali Pana Jezusa?
  5. Wykonaj ćw.2 i zauważ dwa etapy poznawania Jezusa przez uczniów.
  6. Jezus chce, abyśmy Go poznawali. Wykonaj ćw.3 i wskaż kiedy możemy poznawać Jezusa.
  7. Moja odpowiedź. Wykonaj ćw.4, napisz modlitwę. Przyślijcie mi zadanie , termin mija jutro !

Serdecznie pozdrawiam Was i waszych rodziców. Pamiętajcie o modlitwie codziennej i uczestniczeniu we Mszy świętej niedzielnej. Niech was błogosławi Pan!