Temat: DOBRY JEZU CIEBIE KOCHAM, MIŁOSIERDZIU TWEMU UFAM.

Kochane dzieci ! Serdecznie Was i Wasze rodziny  pozdrawiam. W minioną niedzielę świętowaliśmy Miłosierdzie Boże. Przypominaliśmy sobie, że Pan Bóg nas bardzo kocha i jest dla nas miłosierny. Przebacza nam zawsze grzechy, jeśli tylko za nie żałujemy. Dzięki temu możemy być szczęśliwi.

1.Dzisiaj mamy temat o Miłosierdziu Bożym. Otwórzcie podręcznik na stronie 90. Obejrzyj dokładnie obraz Jezusa Miłosiernego. Następnie uzupełnij słowa modlitwy do Jezusa Miłosiernego.

1. Przejdź na stronę 91 . Zobacz i przeczytaj co przedstawia rysunek. Następnie dokończ kolorować obrazek.

Zadanie: Zapoznaj się z modlitwą: „ Koronka do Miłosierdzia Bożego”.

Kochane dzieci ! serdecznie Was pozdrawiam. Tęsknię za Wami. Pamiętajcie o modlitwie codziennej. Módlmy się, aby ustała epidemia wirusa.

Zachęcam Was do oglądnięcia filmu o Miłosierdziu Bożym: