Temat:  Radości nadszedł czas – Jezus żyje pośród nas.

1. Kochane dzieci! Cieszymy się że Pan Jezus zmartwychwstał. Po Jego męce i śmierci przyszła radość. Pan Jezus zmartwychwstał i żyje pośród nas. Te Święta były inne, bo nie mogliśmy uczestniczyć w kościele w nabożeństwach, ale mogliśmy przeżywać w naszych domach, razem z rodziną modlić się, uczestniczyć we Mszy świętej. Myślę, że tak było i w waszych domach.
  2. Otwórzcie podręczniki do religii na stronie 82. Przeczytajcie co robią Kasia i Marek. Wklej wycinankę i pokoloruj obrazek.
  3. Na stronie 83 zobacz co przedstawia obrazek i dokończ kolorować obrazek.
  4. Kochane dzieci mam dla was jeszcze jedno zadanie. Poproście rodziców, aby zawieźli was do kościoła. Tam zobaczcie pusty grób i figurę Pana Jezusa zmartwychwstałego.

Serdecznie was pozdrawiam i tęsknie za wami. Do zobaczenia!               Szczęść Boże !