Ogólne zasady korzystania z obiektów sportowych Szkoły Podstawowej w Kątach w okresie pandemii  koronawirusa COVID 19

Każda osoba korzystająca z obiektów obowiązana jest do zapoznania się z niniejszymi zasadami:

1. Zarządzającym obiektami jest Szkoła Podstawowa w  Kątach
  2. Obiekty będą otwarte od 1 lipca 2020r.
  3. Boisko ze sztuczną nawierzchnią może być udostępnione w godzinach od 10.00 : 16: 00 lub w wyjątkowych sytuacjach , w innym czasie uzgodnionym z zarządcą , nie dłużej niż do godz. 19.00
  4. Korzystanie z obiektów sportowych poza wyznaczonym czasem jest zabronione.
  5. Z obiektów mogą korzystać tylko osoby zdrowe, bez objawów chorobowych.
  6. Korzystanie z obiektów odbywa się zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii .
  7. Na boisku boiska sportowym wielofunkcyjnym i siłowni zewnętrznej może przebywać łącznie 14 osób.
  8. Korzystanie z boiska wielofunkcyjnego  wymaga wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod nr tel. 13 4415 156  lub  660 478 499 .
  9. Osoba dokonująca rezerwacji odpowiada za całą grupę i ilość osób na terenie obiektów.
  10. Po każdych zajęciach na boisku ze sztuczną nawierzchnią prowadzona będzie bieżąca dezynfekcja .
  11. Za rzeczy pozostawione na terenie boiska zarządca nie odpowiada.
  12. Korzystający z obiektów mogą korzystać wyłącznie z własnego sprzętu sportowego.
  13. W celu zapewnienia bezpieczeństwa , podczas korzystania z obiektów obowiązuje zachowanie bezpiecznego dystansu między korzystającymi minimum – 2 metry.
  14. Korzystający z obiektów zobowiązani są do pozostawienia po sobie należytego porządku.
  15. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności karnej z tytułu nieprzestrzegania przez korzystających z obowiązków nałożonych przepisami prawa, w zakresie zachowania warunków szczególnej ostrożności z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną w kraju wywołaną epidemią koronawirusa COVID-19
  16. Wszelka odpowiedzialność karna z tytułu złamania przepisów prawa w zakresie organizacji zgromadzeń ponoszą korzystający z obiektów.
  17. W przypadku powzięcia informacji o powstaniu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 wśród uczestników wydarzenia, korzystający są zobowiązany poinformować pozostałych uczestników wydarzenia wraz z poinformowaniem właściwego miejscowo oddziału sanitarno-epidemiologicznego. Sprawy nieuregulowane niniejszym zasadom porządkuje regulamin ogólny obiektów.
  18. Korzystający z obiektu są zobowiązani do przestrzegania powyższych zasad oraz Regulaminu korzystania z obiektów sportowych.
  19. Niniejsze zasady korzystania z obiektów wchodzą z dniem podpisania do odwołania przez Zarządcę.
  20. Na terenie obiektów znajduje się system monitoringu wizyjnego.  Monitoring prowadzony jest w sposób nie naruszający dóbr osobistych oraz godności osób korzystających z obiektów. Z klauzulą informacyjną można zapoznać się na stronie internetowej szkoły oraz w jej siedzibie.

1 lipca 2020r.                            Cecylia Piwowar- Nadymus  – dyrektor szkoły

Wniosek o udostępnienie boiska

Kategorie: Ogłoszenia