Język angielski 22.06.2020

Język angielski (1 godz.) klasa II- Edyta Żarnowska Zeszyt ćwiczeń strona 78. Ćwiczenie 1: Uczniowie zakreślają w ciągu nazwy ubrań. Następnie uzupełniają zdanie pozostałymi literami i dorysowują na obrazku brakujący element garderoby. Ćwiczenie 2: Uczniowie kolorują obrazek i uzupełniają opis.

Język angielski 22.06.2020

Język angielski (1 godz.) klasa III- Edyta Żarnowska Zeszyt ćwiczeń strona 78. Ćwiczenie 1: Uczniowie przechodzą przez labirynt i uzupełniają nazwy dyscyplin sportowych w dymku. Ćwiczenie 2: Uczniowie czytają opis i kolorują obrazki.

Język angielski 22.06.2020

Język angielski (1 godz.) klasa V- Edyta Żarnowska Lesson 22nd June Topic: Utrwalenie wiadomości. Drodzy uczniowie, proszę odwiedzić stronę joinmyquiz.com , zalogować się imieniem i nazwiskiem. Odszukać quiz 6678660 i go rozwiązać. Poniżej link: quizizz.com/join?gc=6678660

Język angielski 22.06.2020

Język angielski (1 godz.) klasa IV- Edyta Żarnowska Lesson 22nd June Topic: Utrwalenie wiadomości. Drodzy uczniowie, proszę odwiedzić stronę joinmyquiz.com , zalogować się imieniem i nazwiskiem. Odszukać quiz 4038379 i go rozwiązać. Poniżej link: https://quizizz.com/join?gc=4038379

Język angielski 22.06.2020

Język angielski (1 godz.) klasa I- Edyta Żarnowska Zeszyt ćwiczeń strona 85. Ćwiczenie 1: Uczniowie piszą nazwy zwierząt po śladzie i łączą je z obrazkiem. Ćwiczenie 2: Uczniowie piszą wyrazy po śladzie, zakreślają i łączą z odpowiednim obrazkiem.

Kartkówka

Wykonaj wykresy poniższych zdań pojedynczych. Wpisz pytania pomocnicze i nazwy części zdania. 1. Nasza pani zaprosiła dziś na lekcję strażaka. 2. Mimo deszczu Michał długo spacerował po lesie. 3. Sąsiad moich dziadków został trenerem gminnego klubu piłkarskiego.

Opublikowany przez Justyna Wójcik, temu