Kochani Tatusiowie !

Z okazji Waszego święta , chcę złożyć Wam serdeczne życzenia satysfakcji z bycia Ojcem , zadowolenia z dzieci , sukcesów wychowawczych i dużo cierpliwości.

Pamiętajcie !

Rodzicielstwo trudna sprawa , to ścieżka ogromnego rozwoju osobistego.  Bycie tatą to bardzo ważna i odpowiedzialna rola życiowa , choć nie zawsze łatwa, ale  niepowtarzalna i niezwykła.  To pewnego rodzaju powołanie. Wspieranie syna w jego wzrastającej męskości i towarzyszenie córce w rozwijającej się kobiecości, to doświadczenia, których nie można z niczym porównać.

Tata to dla dziecka parter, przyjaciel, wzór, ale i ktoś z kim można się konstruktywnie spierać, pokłócić się, a czasem rywalizować. Mądry ojciec to taki, który w tym wszystkim znajdzie złoty środek, umiar i równowagę.

Warto być świadomym i obecnym tatą, począwszy od pierwszych dni życia naszych dzieci. Bo choć dzieci nie do końca są naszym przedłużeniem, to jednak każde z nich niesie w sobie cząstkę mamy i taty.

Życzę powodzenia !!!

Cecylia Piwowar – Nadymus