Temat : MOI RODZICE SA WSPANIALI, BO MIŁOŚĆ BOŻĄ W SERCE ME WLALI.

1. Serdecznie witam Was dzieci i Waszych rodziców. Dzisiaj mamy szczególny dzień w roku, dzisiaj świętują nasze Mamy. Czy możecie sobie wyobrazić, jak wyglądałoby wasze życie, gdyby nie było przy was mamy? Życie byłoby smutne.
  2. Nie możemy też zapomnieć o naszych Tatusiach. Ich także wspominamy, bo bez Tatusiów byłoby nam źle. Mama i Tata są nam potrzebni. Z nimi czujemy się bezpieczni i szczęśliwi.
  3. Otwórzcie dzieci podręczniki do religii na stronie 109 i dokończcie kolorować laurkę z bukietem kwiatów. Na drugiej stronie laurki narysuj, co chciałbyś ofiarować rodzicom.
  4. Podarujcie laurki rodzicom. Wieczorem pomódlcie się za waszych rodziców.

Kochane dzieci ! Serdecznie pozdrawiam Was i Waszych rodziców. Życzę Waszym rodzicom wszelkiego dobra, uśmiechu na co dzień. Niech Was błogosławi Pan !