Proszę rodziców dzieci z klas: IV, V, VI, VII i VIII, aby dopilnowali, żeby jak najszybciej, najlepiej do jutra, uczniowie dołączyli do Skype:

Kąty A.Mroczka

live:.cid.4b009b11c7ba3f7a

Ponieważ od jutra lekcje historii, wos, edb, godz. wych.  będą odbywać się tak jak w większości szkół przez Skype w tych godzinach, które są podane w podziale godzin, np. klasa IV w poniedziałek ma historię na lekcji pierwszej, czyli 8.30 do 9.15 i wtedy uczniowie tej klasy powinni być zalogowani do Skype na podany wyżej adres. Pozostałe klasy na tej samej zasadzie (np. klasa V na lekcji 4, czyli od godz. 11.10 do 11.55) logują się wtedy, kiedy mają lekcję. Klasy zostaną podzielone na grupy: klasa  IV, V, VI, VII i VIII. Z klasą VIII zajęcia odbywać się będą dopiero od czwartku, ponieważ w poniedziałek, wtorek i środę uczniowie tej klasy piszą egzaminy próbne i są zwolnieni z pozostałych zajęć.

Nadmieniam, iż zadania podane w minionym tygodniu za pośrednictwem strony szkoły wykonało i odesłało tylko kilku uczniów.

Andrzej Mroczka

Kategorie: Ogłoszenia