Witam serdecznie w pierwszym dniu nauki on-line. Cały czas pracujemy , by nauka ta była jak najbardziej skuteczna i efektywna , a także przyjemna. Na razie pracujemy na grupach , kontaktujemy się Wami  telefonicznie, sms, na portalach czy w inny skuteczny sposób. Niebawem otrzymacie kody do platformy e-podręczniki. Rozumiemy też problemy techniczne związane z dostępem do internetu( brak zasięgu w niektórych domach to norma, sama się borykam z tym problemem). Wiem ,że do niektórych uczniów zostały wysłane pocztą karty pracy i materiały do nauki w domu. Każdy sposób jest dobry.

Kochani Uczniowie! Pamiętamy o każdym z Was! Nikt nie przewidział tej sytuacji , ale damy radę ! Pozdrawiam serdecznie! Cecylia Piowawar – Nadymus dyrektor szkoły.

Kategorie: Ogłoszenia