Serdecznie zapraszamy uczniów klas 7- 8 szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu jasielskiego do udziału w VII Konkursie Internetowym „Ptak mój przyjaciel”.

Konkurs zostanie przeprowadzony w formie elektronicznej w dwóch etapach. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie, bądź dostarczenie do dnia 3 grudnia 2021 r. prawidłowo uzupełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z oświadczeniem.

Do 10 grudnia 2021 r. na adres e-mail uczestnika konkursu zostanie przesłany indywidualny login i hasło, które umożliwią zalogowanie się na platformie internetowej konkursu.

Termin I i II etapu dla klas 7-8 szkół podstawowych:

15.12.2021 r., godz. 16.30 – rozpoczęcie I etapu, (do II etapu przechodzi się po uzyskaniu odpowiedniej liczby punktu z etapu I)

Atrakcyjne nagrody dla laureatów konkursu ufundowane zostały przez Powiat Jasielski.
Justyna Maniak
Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle