Cztery pory roku – etap WIOSENNY

Koło Gospodyń Wiejskich w Kątach zaprasza uczniów Szkoły Podstawowej w Kątach do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym pt. „Wiosna, wiosenka”. Jest to drugi etap konkursu składającego się z 4 części (zima, wiosna, lato, jesień). W każdym etapie zwyciężą po 3 zdjęcia. Za każdy etap przewidywane są nagrody rzeczowe dla 3 najlepszych zdjęć.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do twórczego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Zasady II etapu konkursu:

1. Konkurs jest adresowany do uczniów S.P. w Kątach.
  2. Zdjęcie musi zawierać elementy krajobrazu wiosennego swojej miejscowości.
  3. Podpisane zdjęcie należy dostarczyć do  przewodniczącej KGW w Kątach do dnia 20.03.2021r. Zdjęcie należy  przesłać na maila kgwkaty@gmail.com.
  4. Zgłoszone zdjęcia zostaną ocenione przez jury w składzie powołanym przez organizatora.
  5. Nagrody i dyplomy zostaną przyznane za 3 najlepsze prace.
  6. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na tablicach ogłoszeń w S.P. w Kątach.

Zachęcamy do udziału!

PRZEWODNICZĄCA KGW W KĄTACH