Dyrektor Szkoły Podstawowej w  Kątach  informuje, że zgodnie z aktualnym Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej,  zmieniającym rozporządzenie  w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-   od 30 listopada br. do 03 stycznia 2021 szkoła pracuje nadal  w trybie zdalnym.

W związku z powyższym, przypominam :

• uczniowie klas I-III  oraz  uczniowie klas IV- VIII   pracują nadal  w trybie zdalnym
  • podczas zajęć zdalnych uczniowie mają sprawdzaną obecność. Usprawiedliwienia nieobecności dokonują wyłącznie rodzice, najlepiej przez dziennik. Uczeń powinien mieć włączony mikrofon oraz kamerkę.
  • oddział przedszkolny w naszej szkole funkcjonuje bez zmian ( pracuje w trybie stacjonarnym)
  • w czasie nauczania zdalnego stołówka szkolna nie funkcjonuje . Proszę wyposażyć  dzieci  w drugie śniadanie.
  • zajęcia we wszystkich klasach odbywać się będą zdalnie przy pomocy platformy Microsoft Teams.
  • lekcje dla wszystkich klas rozpoczynają się zgodnie z planem lekcji. W przypadku nieobecności któregoś z nauczycieli, uczniowie będą mieli ,, okienka”
  • zajęcia dla uczniów z pomocy psychologiczno-pedagogicznej odbywają się   w sposób zdalny.
  • można  umawiać się na wizytę z Panią pedagog we wtorki  i czwartki oraz on-line.
  • zapewnienie uczniom Internetu i sprzętu do zdalnej nauki jest obowiązkiem rodziców.  Jeśli jest problem ze sprzętem, jest możliwość wypożyczenia sprzętu ze szkoły.
  • biblioteka jest do dyspozycji uczniów w środy od 13.00-14.30  ( budynek 224) w piątki12.00-14.00 ( budynek główny).
Kategorie: Ogłoszenia