Temat dnia. Nasze marzenia i życzenia

Edukacja polonistyczno- społeczna (1 godz.)

Rozwijanie wyobraźni u dzieci, ćwiczenia w poprawnym pisaniu. Redagowanie kilkudaniowej wypowiedzi na temat:  Gdybym miał / miała czarodziejski koralik, chciałbym / chciałabym aby spełniły się życzenia … Edukacja techniczna (1 godz.)

Wykonanie laurki dla taty z okazji  Dnia Ojca – technika dowolna. Samodzielne zapisywanie życzeń. Dokładny przebieg zajęć i potrzebne materiały zostaną przesłane Rodzicom i Uczniom SMS-em.

Uczniów klasy 3 proszę o przyniesienie wszystkich podręczników (w tym również do języka angielskiego) w dniu 22 czerwca od godziny 8 do 11 do szkoły. Przypominam, że zwrócenie wszystkich wypożyczonych z biblioteki książek jest warunkiem koniecznym do otrzymania świadectwa ukończenia klasy lub szkoły.