Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. o godz. 8.00 w Kościele parafialnym w Kątach. Mszy przewodniczył ks. Proboszcz Krzysztof Hyziak.

Po Maszy św. udaliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie odbyła się dalszą część uroczystości.

Pożegnaliśmy klasę ósmą. Uczniowie otrzymali nie tylko świadectwa , ale także dyplomy i wyróżnienia , a rodzice listy gratulacyjne.

Nasi absolwenci : Szymon Ż., Miłosz K., Daniel P., Dominik W. , Jakub K., Przemysław B., Marcelina S., Maja Ż, Zuzanna M. , Julita R., Emilia Ch., Wiktor W. , Norbert K. , Antonina Sz.
Uczniowie klasy VIII wraz z wychowawczynią Magdaleną Wokurka , z wicedyrektorem Małgorzatą Głodziak i dyrektorem szkoły Cecylią Piwowar- Nadymus . Ostatnie wspólne zdjęcie. ,, Nic dwa razy się nie zdarza….”