11 listopada 2021 obchodzimy 103 rocznicę Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

W tym roku uroczysty apel z tej okazji przygotowali uczniowie klasy czwartej i piątej. Wystąpili także przedstawiciele klasy szóstej, siódmej i ósmej. Wykonali montaż słowno – muzyczny, upamiętniający Odzyskanie przez Polskę Niepodległości w 1918 roku. Część artystyczna wprowadziła wszystkich zgromadzonych w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku. Składała  się z utworów o treściach patriotycznych nawiązujących do  tragicznych wydarzeń w historii naszej Ojczyzny.

O godzinie 11.11 uczniowie wszystkich klas odśpiewali Hymn Polski- Mazurek Dąbrowskiego. Nasza szkoła już po raz kolejny wzięła udział w akcji „Szkoła do hymnu”

Galeria zdjęć:

Opiekunami uroczystości była pani Barbary Grzywacz i  pani Maria Stoś, a dekorację przygotowała pani Magdalena Wokurka.