30 września odbyła się w naszej Szkole wyjątkowa uroczystość „ Pasowanie na Przedszkolaka”. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez Panią dyrektor Cecylię Piwowar – Nadymus przybyłych gości.
Uroczystość rozpoczęły występy małych artystów, którzy zaprezentowali przygotowane piosenki oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ.

Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromnym ołówkiem przez Panią dyrektor i złożenie ślubowania. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz słodki upominek.

Do pasowania przystąpiły następujące przedszkolaki:
1. Anna B.
2. Monika B.