Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia dziecka, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie Plastycznym „Moja wymarzona, wakacyjna podróż”.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas I-VI szkół podstawowych z terenu powiatu jasielskiego.

• Termin nadsyłania prac – 01.06.2021 r.
  • Ogłoszenie wyników – 09.06.2021 r.
  • Uroczystość wręczenia nagród – 16.06.2021 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursowym dołączonym poniżej.

Organizator konkursu: Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle

Sponsor nagród: Starostwo Powiatowe w Jaśle

REGULAMIN

Serdecznie zapraszamy do udziału w  konkursie uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu jasielskiego.

• Tematyka prac związana jest z nadchodzącym Międzynarodowym Dniem Dziecka.

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Obowiązuje limit nadsyłanych prac (3 uczestników z jednej placówki).
  2. Każdy uczestnik może  nadesłać tylko 1 pracę, wykonaną dowolną techniką w formacie A3. (Prosimy nie zwijać prac)
  • Zgłoszone prace konkursowe oceniane będą przez komisję konkursową w następujących grupach wiekowych:

I   grupa      I – III kl.

II  grupa       IV – VI kl.

• Przy ocenie brane będą pod uwagę następujące kryteria: zgodność z tematyką konkursu, oryginalność, samodzielność,  estetyka wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny.
  • Prosimy o uzupełnienie metryczki zamieszczonej w REGULAMINIE i naklejenie jej na odwrocie pracy.
  • Prace konkursowe wraz z podpisanym oświadczeniem należy przesłać bądź dostarczyć do 01czerwca 2021 r. na adres:

Młodzieżowy Dom Kultury

Ul. Jana Pawła II 8 A

38-200 Jasło

NAGRODY

Organizator zapewnia nagrody rzeczowe oraz dyplomy pamiątkowe dla laureatów konkursu w  każdej grupie wiekowej. Organizator zastrzega sobie prawo do przyznania nagród głównych oraz wyróżnień według decyzji podjętej przez komisję konkursową powołaną przez niego.

Wyniki zostaną ogłoszone  9 czerwca 2021 r. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 16 czerwca 2021 r.

Regulamin. konkurs plastyczny