Zajęcia zintegrowane; czwartek, 25.06.2020.- 4 godziny – nauczyciel Elżbieta Wokurka

1. Edukacja polonistyczno – społeczna- 1 godzina Bezpiecznie na wakacjach. Układanie zdań – rad o bezpieczeństwie w czasie wakacji. Ćwiczenia w kaligraficznym przepisywaniu tekstu z druku.
  2. Edukacja matematyczno – przyrodnicza – 1 godzina Matematyczne zagadki i łamigłówki.
  3. Edukacja muzyczna -1 godzina Utrwalenie wybranych piosenek poznanych w okresie nauczania zdalnego. Zumba dla dzieci.
  4. Zajęcia kreatywne – 1 godzina Podział wyrazów na sylaby. Samogłoski i spółgłoski. Alfabet – utrwalenie. Dokładny przebieg zajęć wraz z potrzebnymi materiałami zostanie udostępniony Rodzicom i Uczniom przez aplikację Messenger