Drodzy Uczniowie!
Z okazji Dnia Dziecka składamy Wam najserdeczniejsze życzenia: wielu powodów do radości, uśmiechu każdego dnia, spełnienia marzeń oraz nieustającej ciekawości świata.
Niech każdy dzień przynosi Wam nowe odkrycia, inspirujące przyjaźnie i poczucie, że możecie osiągnąć wszystko, czego pragniecie. Życzymy Wam odwagi w realizowaniu swoich pasji, wiary we własne możliwości oraz wielu sukcesów.
Niech dziecięca radość, energia i optymizm towarzyszą Wam każdego dnia, a czas spędzony w naszej szkole będzie pełen pięknych wspomnień i wartościowych doświadczeń.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!
Z wyrazami serdeczności
Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły
