Dziś swoje święto mają wszyscy chłopcy – ci mali i ci trochę więksi. To doskonała okazja, by podziękować im za to, że są – za ich humor, wsparcie, szalone pomysły i codzienną obecność.

Z tej okazji życzymy wszystkim chłopakom:
dużo uśmiechu,
odwagi w spełnianiu marzeń,
sukcesów w każdej dziedzinie życia,
prawdziwych przyjaźni,
oraz mnóstwa powodów do radości każdego dnia!

Niech ten dzień będzie dla Was wyjątkowy!

Kategorie: Wydarzenia