ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ”KAPELUSZ PANI WIOSNY”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „KAPELUSZ PANI WIOSNY” został rozstrzygnięty! Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu kapelusza o tematyce wiosennej, w formie przestrzennej, z wykorzystaniem dowolnych materiałów. Na konkurs wpłynęło 15 prac, które zachwyciły pomysłowością, starannością i niezwykłą techniką wykonania. Komisja oceniając miała niezwykle trudne zadanie, ponieważ każda z Dowiedz się więcej

Kamila Mroczka – dwukrotna laureatka konkursu z języka niemieckiego

Miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły Kamila Mroczka została po raz drugi Laureatką  w Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Kamila, gratuluję Ci ogromnego sukcesu i zajęcia podium najlepszych uczniów w województwie. Dzięki twojej systematycznej pracy i zaangażowaniu osiągnęłaś duży sukces.   Życzę Ci Dowiedz się więcej

Które z kwiatów zakwitających wiosną są pod ochroną? – zajęcia w Klubie Ekologa

Wiosna to piękny czas, cała przyroda budzi się do życia i zakwita mnóstwo pięknych kwiatów.   Na zajęciach klubu ekologa uczniowie  ogadali filmik o kwiatach zakwitających wiosną  pod tytułem: ,,Poznajemy wiosenne kwiaty”. Po obejrzeniu filmiku uczniowie wskazywali jakie są zwiastuny wiosny, rozpoznawali i nazwali przedstawione na ilustracjach kwiaty. Potem uczniowie odszukiwali Dowiedz się więcej

WYCIECZKA DO OŻENNEJ

W dniach 17-18.03.2025 roku odbyła się wycieczka do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej. Uczniowie naszej szkoły brali udział w zajęciach edukacyjnych poza szkołą. Był to fajny sposób na naukę, integrację i wspólną zabawę. Dzieci tworzyły plakaty przyrodnicze i breloczki. Piekły ciasteczka. Brały udział w wieczorze filmowym. Uczniowie spacerowali po przepięknej Dowiedz się więcej

DZIEŃ MATEMATYKI W KLASACH I-III

W tym roku Dzień Matematyki przypadł na 12 marca. Został on stworzony po to, aby dać uczniom trochę odmiany w nauce matematyki. Uczniowie klas 1-3 z naszej szkoły, w sposób zaplanowany przez nauczycieli, poprzez zabawę, doskonalili swoje umiejętności matematyczne, utrwalali dodawanie, odejmowanie, tabliczkę mnożenia, wiedzę praktyczną, logiczne myślenie jak również integrowali Dowiedz się więcej

Działajmy Ekologicznie na rzecz Klimatu – uczniowie należący do Klubu Ekologa opracowali komiks o tematyce ekologicznej. Poznajemy prace ekologa .

Na kolejnych  zajęciach klubu ekologa uczniowie opracowywali komiks o tematyce ekologicznej pt. ,,Działajmy Ekologicznie na rzecz Klimatu”, który weźmie udział  w konkursie ogłoszonym przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki dla działających w szkołach klubów ekologa.  Najpierw uczniowie  dowiedzieli się czym  charakteryzuje się taki komiks i jak należy go tworzyć. Następnie wspólnie Dowiedz się więcej