1 czerwca – święto wszystkich dzieci. Wspólnie z Radą Rodziców zorganizowaliśmy dla naszych uczniów dzień pełen niespodzianek. Atrakcją dnia była wata cukrowa i popcorn ufundowany przez Radę Rodziców. Wszystkim dzieciom życzymy w dniu ich święta samych radosnych chwil , spełnienia marzeń, trwałych przyjaźni, miłości rodziców i dziadków, sukcesów w życiu , szczęśliwego dzieciństwa i pięknej mdłości. To dzięki Wam , my dorośli czujemy się potrzebni i mamy cel w życiu.

“Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku. Nie ma dzieci – są ludzie.”- warto przypomnieć w Dniu Dziecka te piękne słowa Janusza Korczaka.

Recytacja wierszy Juliana Tuwima i Jana Brzechwy była urozmaiceniem dnia.

Dzieci lubią spacery, a że pogoda piękna , klasa IV poszła z Panią do sklepu na lody.