W czwartek 23 lutego w Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Żmigrodzie odbył się  Turniej Strzelecki o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Żmigrodzie. Turniej adresowany był dla Szkół podstawowych (8 klasy) z terenu Gminy Nowy Żmigród oraz Gmin ościennych. Do turnieju zgłosiło się 11 z Nienaszowa, Nowego Żmigrodu dwie drużyny, Łężyny, Zawadka Osiecka, Folusz, Krempna, Łajsce, SP nr.1 Jasło, Kąty, Dobrynia.

Nasza szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIII : Julita Rogowska, Emilia Chopiak , Norbert Kogut i Przemysław Buczyński. Uczniowie pojechali na zawody pod opieką wychowawczyni Magdaleny Wokurki. Nie liczyliśmy na sukces, ponieważ był to pierwszy kontakt naszych uczniów z strzelnica wirtualną.  Tym bardziej ciszy nas II miejsce w kategorii dziewcząt, które wywalczyła Julita Rogowska. Gratulacje !!!