Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/22 rozpoczęła msza święta. Następnie wszyscy udali się na salę gimnastyczną , gdzie nastąpiła dalsza część.

Wspólne odśpiewanie hymnu nadało uroczystości podniosły charakter. Najgłośniej śpiewały nasze przedszkolaczki.
Klasa VIII żegna się ze szkołą .

Klasa VII swoim starszym kolegom przygotowała piękne, wzruszające do łez , pełne niespodzianek pożegnanie. Wręczali każdemu absolwentowi pamiątkowy medal. Klasa VIII przygotowała słowa podziękowania i kwiaty dla uczących ich nauczycieli.

Przemówienie dyrektora pełne wspomnień , podsumowań i podziękowań za wspólnie spędzony czas w roku szkolnym 2021/22.
Uczniowie klasy ósmej zostali mile zaskoczeni filmem o każdym z nich, przygotowanym przez młodszą koleżankę.
Za wyniki w nauce oraz inne sukcesy uczniowie otrzymali nagrody .

Klasa I : Julia W. , Maja Dz., Milena R. i Amelia W.

klasa II: Anna M., Oliwia K., Blanka Ch.

Klasa III: Maria Ź., Melania T. Jakub F., Julia B.

Klasa IV: Milena Z., Julia Cz., Fabian W., Kamila B., Aleksandra K., Julia S., Kamila S.

Klasa V: Oliwia N., Julia Ż., Szymon Z.,

Klasa VI: Weronika F., Aleksandra M., Filip K., Ksawery C.,

Klasa VII: Marcelina S., Julita R., Emilia Ch., Antonina Sz.

Klasa VIII: Nikola W., Kinga K.

Najlepsi z najlepszych otrzymali nagrody Wójta Gminy Nowy Żmigród .

Przewodnicząca Rady Rodziców -pani Anita Woźniak na ręce Dyrektora i wice dyrektora szkoły złożyła podziękowania Wszystkim Nauczycielom za trud, opiekę, troskę i wyrozumiałość w ciągu całego roku szkolnego.