Drodzy Uczniowie, Horoskop na jesień 2019. Dla tych znaków zodiaku będzie to WSPANIAŁY CZAS -  Super Express - wiadomości, polityka, sport

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny został rozstrzygnięty.

Dziękuję wszystkim uczestnikom, za  liczny udział w konkursie i przesłanie wielu wspaniałych fotografii.

Pamiętajcie, że zwycięstwo w konkursie fotograficznym to marzenie wielu fotografów zarówno amatorów jak i profesjonalistów.

Pierwszy dzień astronomicznej i kalendarzowej jesieni 2020. To już koniec  lata! Kiedy wypada równonoc jesienna? :: Magazyn :: RMF FM

A oto lista zwycięzców:

I miejsce- Kinga Kwiatek (klasa 7)

II miejsce- Angelina Mlicka (klasa 8)

III miejsce- Kinga Piątek (klasa 8)

Nagrody i dyplomy zostaną rozdane po powrocie do szkoły.

Wszystkim autorom dziękuję za podjęcie wyzwania i udział w konkursie. Gratuluję i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.

Magdalena Mroczka

Znamy zwycięzców konkursu "Powiat Zgorzelecki w obiektywie - etap JESIEŃ"!  - Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu