SZKOLNE KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO

MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE:

,,Konkurs koszulkowy EDJ’’

I Liceum Ogólnokształcące w Namysłowie » EDJO

Prześlij nam swój project/obrazek/grafikę i miej własny wzór na oficjalnej koszulce EDJ 2021!

REGULAMIN:

1. Pamiętaj, że projekt powinien dotyczyć języków, nie krajów. Nie używaj flag i tym podobnych.
  2. Możesz użyć do trzech kolorów.
  3. Jeżeli masz kilka wersji w różnych kolorach, prześlij nam je wszystkie, a my wybierzemy tę, która spodoba nam się najbardziej.
  4. Miej na uwadze, że potrzebujemy prostego projektu, który nie jest zbyt skomplikowany i nie posiada małych detali. Poprawi to jakość wydruku.
  5. Wzór nie może wychodzić poza szwy koszulki, musi być umieszczony z przodu. Miej na uwadze, że maksymalna powierzchnia nadruku wynosi 30 cm x 30.
  6. Projekt nie może zawierać logo lub materiałów należących do osób trzecich i chronionych prawami autorskimi.
  7. Przesyłając nam swój projekt, zgadzasz się na jego nieodpłatne wykorzystanie na naszych stronach internetowych, koszulkach i materiałach promocyjnych (ulotki, Facebook). Oczywiście, zawsze umieścimy przy nim Twoje imię.
  8. Termin przesyłania projektów: 31 grudnia 2020 roku.

Europejski Dzień Języków - Goethe-Institut

(Wszystkie zainteresowane osoby proszę indywidualny kontakt w celu omówienia szczegółów  – Magdalena Mroczka)

Europejski Dzień Języków - Planetarium Wenus

Kategorie: Konkursy