Temat: CUDA EUCHARYSTYCZNE.
- Modlitwa: „Wierzę w Ciebie Boże żywy…”
2.Serdecznie witam Was i Waszych rodziców kochane dzieci !Już wszyscy jesteście po pierwszej Spowiedzi i Komunii świętej. Myślę, że przeżyliście to wydarzenie, spotkanie z Panem Jezusem głęboko. Mam też wielką nadzieję i pragnienie, że odtąd będziecie często przyjmować Pana Jezusa w Komunii świętej. Jest to bezcenny dar, podarowany nam przez Pana Boga.
- Bardzo trudno jest wierzyć, że w małym opłatku jest obecny żywy Pan Jezus. Wiedząc o tym, Pan Bóg daje nam dowody na prawdziwą, żywą swoją obecność pod postacią chleba. Mówią nam o tym cuda eucharystyczne. Zobaczcie jeden z tych cudów, który wydarzył się w Polsce, kilkanaście lat temu. https://www.youtube.com/watch?v=f22IVblomL8
Serdecznie Was pozdrawiam i zapraszam Was z rodzinami na procesję Bożego Ciała. Nie zawiedźcie Pana Jezusa. On tak bardzo na Was liczy, tak bardzo Was kocha. Szczęść Boże!