Temat : ŚWIADECTWO INNYCH UMACNIA NASZĄ WIARĘ.

Moi drodzy serdecznie Was witam na kolejnej katechezie. Koniec roku szkolnego jest już blisko. Zapewne macie dużo nauki, bo wkrótce egzaminy, dlatego nie chcę was przeciążać. Proponuję wam krótki, ale treściwy filmik. Jest nim świadectwo człowieka, który coś przeżył w swoim życiu i pragnie się tym co otrzymał podzielić. Zobaczcie koniecznie i sami oceńcie. https://www.youtube.com/watch?v=JX98JMEOtss&t=299s

Serdecznie Was pozdrawiam i przypominam, że to już ostatni dzwonek z zaległościami, z zadaniami. Nie zmarnujcie tej szansy. 7 lipca w Kątach będzie wizytacja parafii ks. Biskupa i  Wasze bierzmowanie.  Niech Was błogosławi Pan ! Amen.(niech tak się stanie).

Kategorie: Wydarzenia