TEMAT: ZMARTWYCHWSTANIE PANA JEZUSA.
1.Modlitwa: pieśń: „ Zwycięzca śmierci ”.
- Serdecznie Was witam na katechezie. Przeżywamy cały czas okres wielkanocny. Cieszymy się ze zmartwychwstania Pana Jezusa. Cieszymy się, że Pan Jezus jest z nami. Z Nim nasze życie jest spokojniejsze, lepsze, szczęśliwsze. W trudnościach i przeciwnościach życia mamy do kogo się zwrócić.
- Abyście utrwalili sobie prawdę o zmartwychwstaniu Pana Jezusa, nie zapomnieli, jak ważna to dla nas prawda, oglądnijcie film o zmartwychwstaniu :https://www.youtube.com/watch?v=sC4o9AuysWw
Serdecznie pozdrawiam Was i Wasze rodziny! Pamiętajcie o Panu Bogu w modlitwie, w uczestniczeniu we Mszy świętej. W maju śpiewajcie litanię do Matki Bożej. Zapraszam Was na majówkę do kościoła. Niech Pan Jezus i Maryja maja was w swojej opiece. Alleluja !