Muzyka (1 godzina lekcyjna) w klasie V – Maria Stoś

Zapraszam Was do wspólnego świętowania, zapoznamy się z utworem „Mazurek 3 Maja”, to nasze zadanie  główne – uczymy się go na pamięć poprzez śpiew. Logujemy się na epodreczniki – Majowe śpiewanie. Na początek troszkę historii, obcowanie z dziełem sztuki i próba swoich umiejętności. Wykonujemy zadania i śpiewamy (tak, żebym i ja mogła usłyszeć!). Powodzenia i dużo zdrówka!

A może ktoś się nagra  i prześle filmik ze swoimi możliwościami? (To tylko dla mnie.)

Kategorie: Wydarzenia