Muzyka (1 godzina lekcyjna) w klasie V – Maria Stoś
Zapraszam Was do wspólnego świętowania, zapoznamy się z utworem „Mazurek 3 Maja”, to nasze zadanie główne – uczymy się go na pamięć poprzez śpiew. Logujemy się na epodreczniki – Majowe śpiewanie. Na początek troszkę historii, obcowanie z dziełem sztuki i próba swoich umiejętności. Wykonujemy zadania i śpiewamy (tak, żebym i ja mogła usłyszeć!). Powodzenia i dużo zdrówka!
A może ktoś się nagra i prześle filmik ze swoimi możliwościami? (To tylko dla mnie.)