Język polski (1 godzina lekcyjna) w klasie VIII – Justyna Wójcik

Temat: Historia Stolnika w opowiadaniu Gerwazego.

Dziś znów pracujemy z tekstem lektury. Jeżeli nie macie wypożyczonej książki, skorzystajcie z https://wolnelektury.pl/katalog/lektura/pan-tadeusz.html

1. Zalogujcie się w aplikacji Classroom. W załączonym dokumencie znajdują się zadania do wykonania.

2. Odpowiedzcie pisemnie do zeszytu na polecenia.

3. We środę w godz. 11.00 – 12.00 będę się z Wami kontaktować w celu sprawdzenia wiedzy z lektury. Obowiązuje materiał z lekcji od czwartkowej (02.04.2020r.) do dzisiejszej (07.04.2020r.).

W razie problemów proszę się ze mną skontaktować e-mailowo lub telefonicznie.

Kategorie: Wydarzenia