Witam
Temat: Jakie są moje emocje podczas pracy zdalnej przez internet.
Wyszukaj w internecie emotikony( buźki) i wykonaj za pomocą programów Worda lub Paint taką dużą buźkę wielkości kartki A4 . Ma ona wyrażać twoje emocje podczas korzystania z internetu. Jeżeli nie masz takich programów narysuj na kartce.
Prześlij mi zdjęcie na numer 794777485 lub przez mesangera
Pozdrawiam