Witam

Temat: Jakie są moje emocje podczas pracy zdalnej przez internet.

Wyszukaj w internecie emotikony( buźki)  i wykonaj za pomocą programów Worda lub Paint taką dużą buźkę wielkości  kartki A4 . Ma ona wyrażać twoje emocje podczas korzystania z internetu. Jeżeli nie masz takich programów narysuj na kartce.

Prześlij mi zdjęcie na numer 794777485 lub przez mesangera

Pozdrawiam

Kategorie: Wydarzenia