Witam czwartoklasistów
- Przygotujcie sobie zeszyt i podręcznik
- Zapiszcie temat lekcji
Temat:Zasady bezpiecznego korzystania z internetu
- Oglądnij filmiki klikając w linki.
- https://www.youtube.com/watch?v=jXPJgcbc1zQ
- https://www.youtube.com/watch?v=OSb4xcjeF0s
- https://www.youtube.com/watch?v=W-tmi6oGNqE
- Przepisz do zeszytu z podręcznika zasady bezpiecznego korzystania z internetu str.58 tabelka ( tylko to co jest napisane brązowym kolorem)
- Dowiedz się ze strony 59 do kogo się zwrócić w sytuacji poczucia zagrożenia.
- Zapisz w zeszycie telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
- Na koniec lekcji włącz jeszcze jeden filmik
- http://Ihttps://www.youtube.com/watch?v=B1vmXecwjfY
Pozdrawiam. Jeżeli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się ze mną:794777485 lub przez messangera