Od jutra zaczynamy lekcję j.niemieckiego przez Skypa, bardzo proszę wszystkich uczniów klas 7 i 8 , żeby odnaleźli mnie przez adres: Kąty M. Mroczka live:.cid.56ed63819ef2e36f
Dla każdej klasy zostnie utworzona grupa, na której będą uczniowie z konkretnej klasy .Zajecia rozpoczynamy z planem lekcji.
Jutro klasa 8 nie ma j. niemieckiego, ale proszę wysłac do mnie powiadomienia , żeby od piątku można było zdalnie pracować.
M.Mroczka