Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kątach przyłączyli się do akcji charytatywnej ,,Misie Ratownisie2019-2020’’

Misie Ratownisie to jedna  z wielu akcji organizowana przez ratowników i wolontariuszy z Fundacji Wsparcie 112  oraz Legionu Gerarda- Grupy Ratowniczo –Poszukiwawczej, jej głównym celem jest zbiórka pluszaków dla poszkodowanych w wypadkach, pożarach lub hospitalizowanych dzieci.

Przez ponad dwa miesiące uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kątach przynosili maskotki, które zostały w lutym przekazane do Fundacji Wsparcie 112. W szkole akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, dzieci przynosiły maskotki, których  po przeliczeniu zebraliśmy 202 sztuki.  Dla wszystkich darczyńców  przygotowane zostały podziękowania za udział w akcji.

uczniom oraz ich rodzicom dziękujemy za udział i zapraszamy już za rok.

Myślę , że w następnym roku pobijemy tegoroczny rekord.

Magdalena Mroczka (szkolny koordynator akcji)