Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Kątach.

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…” te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbyły się w 31 stycznia w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza w Kątach.

W tym dniu dzieci oddziału przedszkolnego i klas I, II, III zaprosiły swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez KGW i Radę Rodziców. Dziekujemy za pomoc, a Wspólnocie Leśnej za sponsorowanie. Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki, śpiewając STO LAT.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Joanna Dykas