Dnia 13 lutego 2014 roku w Szkole Podstawowej w Kątach odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów klas 0 – III. Rozpoczął się on przedstawieniem pt.„ Bal nad bale”, które przedstawili uczniowie klasy III. Do występu przygotowała ich wychowawczyni – Barbara Źrebiec, piosenki ćwiczyli z Panią dyrektor Cecylią Piwowar. Po występie uczniowie zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy przy muzyce. Podczas balu odbywały się również różne zabawy, konkursy, uczniowie rozwiązywali zagadki i odpowiadali na pytania. Wszyscy biorący w nich udział zostali nagrodzeni brawami i słodyczami. Kilka dni wcześniej w szkole ogłoszony został konkurs na najlepszy strój karnawałowy, który miał być rozstrzygnięty podczas balu.

Jury złożone z nauczycieli uczących w klasach 0 – III wybrało 10 uczniów, którzy byli najlepiej przebrani, otrzymali oni dyplomy i słodycze.

Poczęstunek dla dzieci przygotowała Rady Rodziców. Barbara Źrebiec

Galeria zdjęć: