1. Klasy  IV – VI miały rozgrywki sportowe.

2. Dzieci z klas młodszych i oddziału przedszkolnego brały udział w rozmaitych konkursach i zabawach ruchowych.

3. Nagrody ufundował Sklepik Szkolny.

4. Wszystkie dzieci otrzymały pączki ze słodyczami i lody przygotowane przez Radę Rodziców.
Pogoda dopisywała jak nigdy, wszyscy dobrze się bawili.

Galeria zdjęć:

Dzień dziecka 2014
Search
« z 2 »
Kategorie: Wydarzenia